خانه / ورزشی / بیرون از گود / دیپورت نوراللهی از الاهلی حقیقت دارد؟ + آخرین خبرها

دیپورت نوراللهی از الاهلی حقیقت دارد؟ + آخرین خبرها

 هر چند مهدی قایدی با درخشش در دیدار با الشارجه فشارها را از روی دوش خود برداشته اما وضعیت احمد نوراللهی در تیم شباب الاهلی چندان جالب نیست

دیپورت نوراللهی از الاهلی حقیقت دارد؟ + آخرین خبرها

رسانه‌ها و هواداران شباب الاهلی از عملکرد دو لژیونر ایرانی رضایت نداشته و به همین خاطر رابطه مهدی علی سرمربی این تیم در بخشی از صحبت‌هایش پیش از بازی با الشارجه از احمد نوراللهی و مهدی قایدی دو خرید جدید تیمش حمایت کرد و گفت: قضاوت درباره این دو بازیکن جدید که دوره کوتاهی با ما حضور داشتند، زود است. آنها تمرینات زیادی انجام ندادند و بعد از حضور کوتاه در تمرینات به اردوی تیم ملی کشورشان ملحق شدند.

مهدی علی از رسانه‌های اماراتی خواست که به این دو بازیکن ایرانی فرصت بیشتری بدهند چرا که مدت زمان کوتاهی است که با شباب الاهلی تمرین کرده اند. ضمن اینکه قایدی و نورللهی درگیر اردوهای تیم ملی ایران نیز بوده اند.

شاید به همین دلیل بود که قایدی در دیدار برابر الشارجه نیمه اول را از روی نیمکت آغاز کرد و در حالی که شاگردان مهدی علی در الاهلی با یک گل خورده به رختکن رفته بودند، همانطور که کارشناسان شبکه ابوظبی اسپرت پیش بینی کردند مهدی قایدی در آغاز نیمه دوم به جای نوراللهی وارد زمین شد.

احمد نور (لقب نوراللهی) به عنوان یک‌هافبک دفاعی ملی پوش به الاهلی امارات پیوست. تیمی که در گذشته‌های نه چندان دور علی کریمی و سال‌ها پیش‌تر حسن روشن را به عنوان دو بازیکن تکنیکی و گلزن در اختیار داشته است.

اصولا تیم‌های اماراتی و عربی علاقه زیادی به بازیکنان تکنیکی و گلزن دارند و خریدهای خارجی آنها نیز برهمین اساس انجام می‌شود.

شیوخ عربی و مالکان تیم‌های اماراتی، قطری و عربی خیلی تحمل بازیکنان خارجی را ندارند و اگر این قبیل بازیکنان تکنیکی نباشند و با دریبل‌های خود دل آنها را نبرند یا اینکه گل نزنند خیلی زود عذرشان خواسته خواهد شد. احمد نوراللهی هم از این قائده مستثنی نیست. ادامه این روند و ناتوانی در گلزنی می‌تواند همان سرنوشتی را برای این بازیکن رقم بزند که برای مهدی ترابی دوست صمیمی‌اش رقم خورد.

الاهلی امارات با این ذهنیت احمد نوراللهی را خرید که او بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ بیستم بوده و حالا از او انتظار زیادی برای گلزنی دارند. عدم توفیق هافبک دفاعی تیم ملی ایران در باز کردن دروازه حریفان در لیگ امارات طاقت مدیران کم طاقت الاهلی را طاق و منجر به دیپورت احمد نوراللهی خواهد شد؛ همان طور که مهدی ترابی از لیگ ستارگان قطر دیپورت شد!

شاید این اتفاق می‌تواند بهترین خبر برای یحیی گل محمدی و پرسپولیسی‌ها باشد که تجربه فوق العاده ای از بازگشت مهدی ترابی به تیم خود دارند!

{ مطالب و خبرهای این سایت توسط نرم افزار از سایت های معتبر ایرانی گرداوری میشود.اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه وارد شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود }

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *