خانه / اخبار ایران و جهان / خبرهای داغ / علت جدایی مهراد جم از دنیا جهانبخت و بازگشت به ایران چه بود؟

علت جدایی مهراد جم از دنیا جهانبخت و بازگشت به ایران چه بود؟

مهراد جم خواننده مشهور پاپ که به دعوت دنیا جهانبخت ابتدا به ترکیه و پس از مدتی به لندن مهاجرت کرده در پاسخ به پرسش یکی از فالوورهایش مبنی بر بازگشت به ایران گفت که با پسرش (که هنوز به دنیا نیامده) به ایران می آید ولی دنیا جهانبخت را نمی آورد.

 

علت جدایی مهراد جم از دنیا جهانبخت و بازگشت به ایران چه بود؟

دلیل جدایی دنیا جهانبخت و مهراد جم چیست؟

در زیر مهم ترین اتفاقاتی که می تواند باعث جدایی مهراد جم و دنیا جهانبخت از یکدیگر آن هم با یک بچه که هنوز هم به دنیا نیامده است، بیان کرده ایم.

  1. فشار خانواده مهراد جم : طبق گفته دنیا جهانبخت در اینستاگرامش، خانواده مهراد جم فشار زیادی روی او برای بازگشت به ایران آورده اند. در مورد این مسئله وقتی کامنت ها و نظرات را بررسی کردیم، اکثر مردم بر این باورند که مهراد جم شایسته پدر بودن نبوده و به نوعی با توجه به سنش که هنوز 23 سال دارد، هنوز مرد ازدواج و زندگی مشترک و البته مسئولیت بزرگ بچه دار شدن نبوده است.
  2. ادامه بهتر فعالیت های موسیقی مهراد جم : یکی از مهم ترین دلایلی که قطعا باعث بازگشت مهراد جم به ایران و البته زدن زیر مسئولیت پدر بودن او شد، فشار عرصه موسیقی و منیجرهایی که با او در ارتباط بودن می باشد. مهراد جم تصمیم دارد به ایران برگردد و گویا طبق صحبت ها و هماهنگی هایی که کرده به مشکلی پس از بازگشت برنخواهد خورد. او ترجیح داده به جای آنکه در لندن و کنار همسر و فرزندش بماند، به ایران بازگشته و به اجرای کنسرت در کنار خانواده بپردازد.
  3. پول و شهرت : قطعا اکثر طرفداران مهراد جم در تهران هستند و شاید هیچکس او را در لندن نشناسد. او تصمیم دارد فعالیت موسیقی خود را در ایران ادامه دهد و به اجرای کنسرت بپردازد.

بازگشت مهراد جم به ایران خطری برای او ندارد؟

او احتمالا به صورت کامل با وکیل در ارتباط بوده و اگر مطمئن نبوده که مشکلی برایش پیش خواهد آمد، هرگز به ایران برنمی گشت. از همین رو احتمال می دهیم او بدون هیچ مشکلی به ایران برگردد.

سرنوشت فرزند دنیا جهانبخت و مهراد جم چه خواهد شد؟

بعید است که بعد از جدایی مهراد جم و دنیا جهانبخت، دنیا فرزند خود را به او بدهد. البته برخی رسانه های جعلی خیلی سریع اخباری مبنی بر اینکه مهراد جم می خواهد فرزندش را به ایران برگرداند منتشر کردند. اما با توجه به آشنایی با کشور انگلستان می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که او هرگز با بچه ای که قطعا تمام مسئولیت هایش از ابتدا تا اکنون با دنیا جهانبخت بوده، به ایران برنخواهد گشت.

{ مطالب و خبرهای این سایت توسط نرم افزار از سایت های معتبر ایرانی گرداوری میشود.اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه وارد شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود }

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *