خانه / حوادث / حوادث روز / فیلم زیر گرفتن دو زن ارومیه ای بخاطر حجاب توسط راننده پژو پرشیا + جزئیات دستگیری

فیلم زیر گرفتن دو زن ارومیه ای بخاطر حجاب توسط راننده پژو پرشیا + جزئیات دستگیری

مردی که دو زن ارومیه‌ای را در پی درگیری بر سر حجاب با ماشین خود زیر گرفته بود، دستگیر شد.

 

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجاب دو زن ارومیه‌ای موضوع درگیری آنها با یک راننده بود که به حجاب آنها اعتراض کرده بود، در این درگیری بر سر حجاب، راننده معترض به حجاب؛ اقدام به زیر گرفتن دو زن کرد و مرد معترض به حجاب بازداشت شد.

روز گذشته در یکی از خیابان‌های شهر ارومیه درگیری بین راننده یک پرشیا سفید و دو زن بر سر حجاب سبب شد که راننده پرشیا با زیر گرفتن زنان باعث صدمه جسمی به آنها شد.

این دو زن در حالی که آسیب جسمی دیده بودند به بیمارستان امام خمینی ارومیه منتقل شدند و ساعتی بعد راننده پرشیا بازداشت شد، این در حالی بود که راننده پرشیا بعد از برخورد عمدی با خانم‌ها به یک راکب موتورسوار هم برخورد کرد.

علت درگیری این راننده با زنان ارومیه‌ای تذکر راننده به خانم‌ها بابت نوع پوشش و حجاب آنها بود و در حالی که در ابتدا سعی می‌شد این موضوع را منتسب به امر به معروف و نهی از منکر جلوه دهند اما نماینده ولی فقیه ارومیه، دستور برخورد قاطع با راننده را داد.

بازداشت عامل زیر گرفتن دو زن بر سر حجاب

به دنبال درگیری لفظی میان یک راننده سواری پژو پارس با دو عابر زن به دلیل بی‌حجابی، راننده سواری اقدام به زیر گرفتن این دو نفر کرد.

راننده این خودرو پس از زیر گرفتن زن و تصادف با خودروهای دیگر از صحنه متواری شد اما دستگیر شد.

هر دو زن زیر گرفته شده نیز به نزدیک‌ترین مرکز اورژانس منتقل شدند و حال هر دو نفر آنها نیز مساعد اعلام شده، هر چند یکی از آنها دچار آسیب‌دیدگی زیادی شده است.

واکنش نماینده ولی فقیه به ماجرا

پس از وقوع این حادثه نماینده ولی فقیه در ستاد امر به معروف و نهی از منکر در آذربایجان‌غربی نسبت به برخورد با متخلفان خیابان کاشانی ارومیه تاکید کرد و گفت: رفتار دیروز یک رفتار نادرست است.

حجت الاسلام بهنام دلریش، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن محکوم کردن حرکت دیروز این راننده خاطی افزود: باید در مقابل رفتارهای نادرست ایستادگی کرد، اجازه نمی‌دهیم این گونه مسائل امر به معروف و نهی از منکر را زیر سوال ببرد.

وی تصریح کرد: از رسانه‌ها می‌خواهیم روشنگری کنند، زیرا این گونه صحنه‌ها مربوط به امر به معروف و نهی از منکر نیست و نباید اجازه سو استفاده به برخی داده شود.

خودسرانه اقدام نکنید

مجیدی، دادستان عمومی و انقلاب ارومیه هم از دستگیری راننده خاطی در حادثه تصادف دیروز خیابان کاشانی ارومیه خبر داد و پس از اطلاع از وقوع تصادف عمدی در خیابان کاشانی و مجروح شدن دو نفر بانو در این حادثه فوراً دستورات لازم به بازپرس محترم صادر و اقدامات لازم برای دستگیری عامل جرم انجام شد که نهایتاً با همکاری مؤثر نیروهای انتظامی متهم متواری شناسایی و دستگیر و تحت نظر قرار گرفت و با قاطعیت به اتهام وی رسیدگی شده و مورد مجازات قرار خواهد گرفت.

وی افزود: اجازه خودسری و بی قانونی به کسی نخواهیم داد و هر کسی جان و مال و ناموس و امنیت مردم را به مخاطره بیاندازد به شدت با او برخورد خواهد شد، با قاطعیت به اتهام فرد خاطی رسیدگی شده و مورد مجازات قرار خواهد گرفت.

دادستان ارومیه با گلایه از اقدامات خودسرانه، گفت: اجازه خودسری و بی قانونی به کسی نخواهیم داد و هر کسی جان و مال و ناموس و امنیت مردم را به مخاطره بیاندازد به شدت با او برخورد خواهد شد.

بنابر گزارشات موجود، متهم بازداشت شده حدوداً ۴۰ ساله است و رسیدگی به پرونده ادامه دارد.

{ مطالب و خبرهای این سایت توسط نرم افزار از سایت های معتبر ایرانی گرداوری میشود.اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه وارد شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود }

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *